browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Warszawa 2 dni

Centrum Nauki Kopernik – Muzeum Powstania Warszawskiego – Starówka

 

Dzień 1cnk

Zbiórka uczestników. Wyjazd o godzinie 7:00. Przyjazd do Warszawy w godzinach popołudniowych. Przejazd do Centrum Nauki Kopernik. Zwiedzanie Centrum. W Centrum każdy może sam przeprowadzić różnego rodzaju doświadczenia związane z fizyką i przyjrzeć się doświadczeniom chemicznym. W Centrum do dyspozycji zwiedzających są animatorzy, osoby informujące czym jest dane doświadczenie i na czym ono polega. Czas zwiedzania centrum – ok. 3h. W centrum znajduje się sklepik z pamiątkami, grami logicznymi, „mini-doświadczeniami” oraz kawiarnia. Obiadokolacja. Przejazd na nocleg. Pokoje 3-, 4-, 5-osobowe. Nocleg.

 

Dzień 2

Śniadanie. Wykwaterowanie, przejazd do Muzeum. Zwiedzanie Muzeum Powstania Warszawskiego wraz z projekcją filmu trójwymiarowego „Miasto Ruin”. W miarę możliwości czasowych spacer po Starówce. Powrót w godzinach wieczornych.

 

Świadczenia:

– 1 nocleg w pokojach 3-, 4-, 5-osobowych

– 1 śniadanie, 1 obiadokolacja

– ubezpieczenie NW

– przejazd autokarem klasy LUX (wideo, barek, WC)

– opieka licencjonowanego pilota wycieczek na całej trasie wycieczki

– opieka przewodnika

– śpiewnik

– bilety wstępów do zwiedzanych obiektów

 

Możliwość dostosowania oferty cenowo i programowo. Proponujemy również m.in. Stadion Narodowy, Sejm Rzeczypospolitej (spotkanie z posłem), Łazienki Królewskie, Pałac w Wilanowie, Teatr Narodowy, Pałac Kultury i Nauki oraz inne obiekty.

Atrakcyjna cena dla grupy 50 uczestników!!  Możliwość łączenia szkół.

Informacje i rezerwacja terminów:                      

tel. 508-987-670,        irena@wycieczki.katowice.pl